Jmenuji se Petr Kaplan a nabízím fotografické služby. Zaměřuji se na reklamní fotografii produktů, tvorbu kreativních virtuálních scén a prostředí s rozsáhlými fotomontážemi (vhodné pro katalogy, webové prezentace, bannery, billboardy apod.) a produktovou fotografií na bílém pozadí (eShop, Amazon, eBay).

Všechny snímky prochází odbornou grafickou úpravou (postprodukce) a profesionální retuší. Jde o nezbytnou součást celkového procesu, kterým se dosahuje nejlepšího efektu, jak fotografií zaujmout.

Produkty mi můžete poslat nebo si pro ně mohu přijet sám. Popřípadě je možné vyfotit produkty přímo u vás, k tomu mám k dispozici mobilní ateliér. Nicméně tato varianta se hodí spíše pro klasickou fotografii produktů na bílém pozadí. U kreativní fotografie, kde je často zapotřebí použití rekvizit a vytváření různých efektů a scénu důkladně promyslet a připravit, je samozřejmě nutný stálý ateliér. To platí i u produktů, které jsou náročné na nasvícení.

Budu rád, když mě budete kontaktovat. Společně probereme vaše představy a požadavky a současně domluvíme postup a detaily tak, aby výsledek naprosto splnil vaše očekávání.

Těším se na naši spolupráci.


Na tvorbě virtuálních scén a prostředí s rozsáhlými fotomontážemi spolupracuji s Digital Artist Nikolou Kaplan. www.petrnikolakaplan.com